Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

ßenim ki şiir değilde bir kaç güsel söz

3 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Psych0p4th

Psych0p4th
Üye
Üye

En azından ben beğeniyorum Çok Mutlu

Psych0p4th

Psych0p4th
Üye
Üye

1)ADAM DEDİĞiN BENiM Gißi LUR^BÝZLER;Siz Sokaða Çýkarken Annelerinizin Uyardýðý O Kötü Çocuklarýz.
2)Tesadüfen Doðduk Mecburen Yaþýyoruz.
3)Bizim Parasýzlýktan Kestiremediðimiz Sakallarýmýz sosyete pi... Moda olmuþ
hakedenin hayatıma sokarım haketmeyenin hayatına sokarım
4)Delikanlılık ne racon kesmek ne adam dövmektir,Delilanlılık koltuğuna 1 ekmek alıp evin yolunu tutmaktır...
hayatı göz yaşlarınla ödüllendirecegine gülücüklerinle cezalandır
5)??<------ Benİm Gİbİ Delİyİ Google'da Arasan Bulamazsin ??<------
6)DaLimi Kesenin Ağacini Kökünden Sökerim
7)bu dünyada herşey biter ama -------- bitmez
8)Kız diye önem verenin... Güzel diye Kaşar sevenin... Para diye dost satanın.. Sultan olsa tahtını Kral olsa devletini beceririm
9)KIM DEMISKI SARHOSLUK KÖTÜ SEYDIR .. OYSA BEN HERSEYIMI AYIKKEN YITIRDIM
Derdi Olanı Dinlerim Derde Yol açanı siler Geçerim
10)HaksIzLIk Önünde EgiLmem Çünkü HakkImLa ßeraßer Gururumuda Kayßetmiş Olurum..ßen Tekim ßenim ßeyaz Sayfamda KaLemimde
11)SiLgimde SevdikLerimin ELinde..ßen YazarIm ßen SiLerim
12)Ya Tam Susturcağım ya Kan kusturucagım Ezanla başladım Selayla bitircegim isteğine deil alayına gidecegim...
Usturama Jileti Takarım.Gövdeme Derin FaçaLar Atarım İstersen KraL Ol Farketmez Senide Mermi Manyağı Yaparım
13)iSTANBuL CoCuĞuYuZ BiZ GüNGöRMüŞüNDeN HeMDe İZBe KöŞeLeRiNDeN DoĞuP LaGa LuGa YaPMaYa GeLMeDiK BuRaYa
14)HAYAT BİR HİKAYE,HERNEYSE FAZLA UZATMAYIM...
15)KÖTÜ ŞANSta olmasa ŞANS yüzü görmiyeceğiz.
16)serseilik PARAYLA OLSA YİNE YAPARDIK.
17)KATRANI ISITMAKLA OLMAZ ŞEKER, CİNSİNİ .... CİNSİNE ÇEKER.
18)Her Sôzcûqû Denedim Seni AnLatmak iCin.. ya onLar AnLatamadî Seni Ya'da Sen onLara Yetmedin.. Ben'ki Konu$mayî Bu kadar Seven , ßöyLeSine Laf Cambazî , Bir Tek Seni Tarif Edemedim.
19)ánLát ! yüréğímé DámLát Gözyáşíní . áLmá áhímí , ánlá pármák úcúmDá ácí ! ßú káçíncí súskúnLúğúm , TébéssümLér yáLáncí , Kánáttíğín yétér ártíK áçmá yárámí
20)Sénin MarKa oLdugun YéRDé éTiKéTi BéN KoYaRim . .
21)KuraMaDiGim CumLéLérin éN AnLamLi NokTaSiSin . .
22)Kader bize ørøsbuya a$ık øLan deLikanLı røLünü vermi$.
23)øyunun ên güzêL yêrìndê zìL ¢ålıncå ûzûlûrdûk yå , óylêyìm.
24)AgLaYaCaK Yér KaLmaDi Sah DostLarin OmuzunDa ! .
25)¢îkølâtâ dî$lerîmî , hâyât dû$lerîmî ¢ûrûttû
26) hâyât 3.5 îlê 4 ârâsîndâdîr yâ 3.5 âtârsîn yâdâ 4 dôrtlûk yâsârsînGêcê måhKµm øLåñ qµñdµz Håkìm øLåmåZ
27)SiLémiyOrsân, KârâLıycâkSın!.
28)ßêñ Sêñìñ Yå$ådìgìñ ß1r Måcêråyìm, åñLåtìLmåz ß1r Rømåñ, Kåpåñmåz ß1r Yåråyìm!! Sìgìñdìgìñ LìmåñLår Uñµttµråmåz ßêñy, ßêñ Sêñìñ Yürêgìñdê kì êñ ßüyük Fìrtìñåyìm.
29)Påmµk†åñ Prênsês'mi Ølur Prênsês Dêdìgìn †å$ gìßi øLµr.
30)$µ ìstañßµL ¥añsa Ka$arları èrìmèz!
31)Tilkiyi canindan eden Parlak postudur , insani canından eden isé Kahpe Dostudur.
32)AşK KaRsiNdaKiNi BuLuNmaZ HinT Kumasi SaNmaNla SeRseMiN TeKi OlDuGuNu aNlaMaN aRaSinDa GeCeN ZaMaNDir.
33) KaRaMurSéL'i Duman Almış, Etrafını Esrar Sarmış, Güzellerin iÇinde Beni Seven Bir Yar Varmış, Kerpiçten Duvar Kaşardan Yar oLmaz.
34)Hayat Zevk Veriyormu ki Bir Kaşıkta Ben Tadayım ?
35)Can Damarımdan Daha Yakınsın... åLmådqn 1 cånm kåLdi ø då ßéndén øLsùn!
36)İtaat Sona Ererse EfendiLikte Sona Erer¿ Burada İnsanLar GorusLeriyLe KarsiLanir , DavranisLariyLa AgirLanir , SozLeriyLe UgurLanir. .
37) Suyun Intiharidir § ê £ â £ ê . .
38) En gûzêl cûmlênîn bîlê sønûndâ nøktâ vâr.
39)b1r ømur bu zíñdâñlârdâ êllêrímsíñ, gøzlêrímsiñ mâhkúmúm sañâ
40)Biz Sosyetenin Cilalı Taslarında Dans Etmesini Bilmesekte Yaralı Kalbimizle Delikanlı Gibi Sevmesini Bliriz!
KaLbiMé GoMérim O Zaman uNuTupTa siLErim o Zaman Alt TaRaFi A$k Buda i$Té Vaz GéciLMéZmiSin AMAN !
41) Kıyamet mi Aşk Mı Adın YüreqimdE seni Nerye kOyayIm..
42)MiLLéTin étiKét oLdugu YéRDé Biz FiYat KoyAriz
43)aLi$ma ßana ne yapaCaim ßeLLi olmaZ ßnm. ßuqun varım, yaRın ßiRden yOk oLurum.. dOkunma ßana! kapanmami$ yaraLarLa doLuyum, 1 yarada sEn aÇma..
44)Sevme ßeni! yOğun duYquLaRimda kayßoLurSun, tutu$tururum. iSteme ßeni! yaSakLarLa boğu$ursun. EnqeLLerLe doLuyum..
45)YiKiLdim SévGiLim iNaNirMiSn.. YiKiLdim SevGiLim kaLdirirMiSin
46)Sular yükselince, balıklar karıncaları yer... Sular çekilince de karıncalar balıkları... Kimse bugünkü üstünlüğüne ve gücüne güvenmemelidir...
47)Artık Herşey İçin Çok Geç Demek için Bile Çok Geç !!!
48)ÖyLe hoRozLar vaRdiR kI öttükLeri iCin qüNesin doqduquNu SanIrLar..
49)AsLan'a söz verdim, "Chakal" lara Yem olmayacaqım
50)GölGéMDéN Bir ékSik,KénDimDén Bir FazLaYim
51) ÇakaLIn Padi$ah OLdu Yerde it OLmak KoLaydIr Konu$mak GerekiyorSa Susmak Çok Zordur Namerdin SofrasInda Yerimiz Yoktur Mert oLan Dosta CanImIz FedadIr
52)dü$ünüyorumda , dü$ünceLerin En güzeli, Senin Beni dü$ünüp dü$ünmediğini dü$ünürken, dü$ündüğünü dü$ünmek Olsa Gerek Diye dü$ünüyorum.
53)hêr gûn fârkLı kêfêndêyîm..
54)HepSi ufLéNTi Bén Masum SérSéri . .
55)GEnçtim YakışıkLıydım .elimde güzeL ikili vardı .... Sonra bir güzeL OnLu GeLdi, biR VaLe KıZ ,oN yedi Bardak Çay ,iki paket sigara ,ve DErken PApazI buLdum
56)YaLnizca yagmur yagdiginda seviyørum ßu $ehrin insanLarini..Herkesin yùzù gõzù isLak, ßa$Lari egik ømuzLarinin arasinda..Yagmur yagdiginda..Herkes..ßenim hep øLdugum gißi.. HeR YüReĞiN KöŞeSiNDe YaRaLı BiR YeR VaRDıR..
57) kaybettim bugün kendimi, hükümsüzdür.. sonu yok bunun, boşluklardan boşluk beğendim. vazgeçtim bugün herşeyden halsiz şu kalbim.
58)Seni ßenim kadar seven varsa, Sana ßenim kadar Hasret kaLsın! 59)§IrLãr ΢Îndé ßÎr Dûnyãm vãr BÎrdé §én Vãr§In ΢Îmdé Né §énÎ KãyßédéCék Kãdãr Cé§urum Nédé §énÎ KãzãnãCãk Kãdãr Gû¢Lû!!..
59)Sevgi ¿ Nefret Midir ¿ Sevgi ¿ Seni Seviyorum Demek Midir ¿ Sevgi ¿ Yanında Olabilmek Midir ¿ Sevgi ¿ Seninim Diyebilmek Midir ? Sevgi Sen Yokken Seninle Yaşayabilmektir
60) Beni BiR " ALLAH'IM BiR'de DOST'Larım BiLSin , GeriSi İLerLeSin!!
61)ßêdênîm kârânLîk'Lârâ, Rûh'ûm sânâ âît.
62)Nefessiz zordayım zamansız bir mekanda Çıkmaz bir yoldayım, amansız isyanda
63)Ölümsüz Dünyada... Ecel Ol AL BENİ... Nefessiz Zordayim... Zamansız Bir Mekanda... Çıkmaz Bir Yoldayim... Amansız İsyanda... Ecelim OL BENİM..
64)HayaT ßir EMANETSE ßırAKTIGIN YERDEYİZ HayaT ßir OYUNSA KRALİNİ OYNARİZ HayaT SevMEKSE ÖLÜMÜNE SEVERİZ
65) Sevene SevdaLıyız Gidene Hep AğLarız Alsalarda Bu Canımızı Biz SeveRsek UnutMayız
66)Bizi Eskiler Tanır, Yéniler ôrnek alir, Tanımayanlar ise İbret Alır..
67)ßëñ Sëñî øñLar gîßî UcuZ ßar Kô$ëLërîñDëkî HësaPLarDa DëgîL,Yûcë ßîr DaVañIñ OrtasIñDa DîMDîk A¥akta ßuLDuM Rëîs.ßakI$LarIñ DëLîP Gë¢ërkëñ NaMërtLîgî,YûrûDûñ tøZLu ¥øLLarDa VaZgë¢MëDîñ GôrDûM Rëîs.KuruLurkëñ TuZakLar ArD ArDa VururLarkëñ Sëñî,GôZûñû ßîLë KIrPMaDIñ,gûLDûñ Gë¢tîñ Rëîs..
68) Biraz Kül, Biraz Duman, o benim işte.
69) Søn NêfêSîm Sêndê KâLmî$ ôLêmîÿørûm.
70) KâLbîmê qômdûm kêfênsîz ôLûLêrîmî..
71)Konuşacaksan öyLe Bir KonuşKi , Inanayım . AqLatacaksan öyLe Bir aqLatKi , Susmayayım . Gideceksen öyLe 72)Bir GitKi , öLümüne Unutayım ; Ama Seveceksen öyLe Bir SevKi , KonuşsanDa , GitsenDe , AqLatsanDa Seni Yüreqimde Yaşatayım..!
73)Bizi anlatan şiirler yazılmadı henüz.Çünkü biz dünyanın oyununda,hayatın acımasızlığında ve de sevdiklerimizin baygın bakışlarında unutulduk
74)Belki sisLi 1 kıs gecesi Belki soguk 1 Sohbahar ceSedimi buLacakLar camurLar araSinda 1eLinde reSmin 1eLinde Silahi var diyecekLer Ama Sen inanmayacakSin Sonra kalkip bana geLeceksin eqiLip SariLacaksin O Soguk Vücuduma iSte o An 1 fiSilti DuyacakSin DudakLarimdan '''ELveda'''
75)Bizler umutsuzluğun olduğu yerde,umudumuzu kaybetmeden yürümeyi biliriz. Her yürüdüğümüz yolda Çakıllar,her durduğumuz yerde Çakallar olsa ne yazar!Ya ölümüne Severiz,yada tek kalemde Sileriz!Tarihi Biz Yazdık..Tarihtende Biz Sileriz

Psych0p4th

Psych0p4th
Üye
Üye

Bazıları hatalı olabilir şimdiden sorry Çok Mutlu

Ge/\/!e

Ge/\/!e
Admin
Admin

bir kaç gzl söz yazmışın amma burda baya var ama emeğine sağlık paylaşım için saol

creepgirls

creepgirls
Üye
Üye

saol arkadaşım güzel paylaşım Çok Mutlu

Psych0p4th

Psych0p4th
Üye
Üye

sen saol creepgirls (işimiz paylasım ztn Çok Mutlu:D) lol! lol!

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Similar topics

-