Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

gzl nickler ...

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1gzl nickler ... Empty gzl nickler ... 18.01.08 19:51

Ge/\/!e

Ge/\/!e
Admin
Admin

bu nickleri anca sewmiş olanlar ( gerçekten) anlar....

hiç okumaya çalışma ve uğraşma anlayamssın bitanesi....

En son tarafından 18.01.08 19:52 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi

2gzl nickler ... Empty Geri: gzl nickler ... 18.01.08 19:51

Ge/\/!e

Ge/\/!e
Admin
Admin

Olmasa mektubun..yasdıkların olmasa..kim inanır senle ayrıldığımısa...

sanma unutulur... kalp ağrısı zamanla....herşeyi unutarak...yaşanır sanma...

neydi bi arada tutan şey ikimizi...birleştiren şey.. ellerimizi...

bırak bana anlatma...imkansız sevgimizi...sevmek birşeyi...göze almaktı..

harcanmış zamanlar yeniden yaşanmaski...geç kaldıktan sonra...arama boşunaa....

merak ediyorum...ne yapacaksın...benden sonraki o alaycı gözlerin..eğlenerek bakacak mı başkasına aklın bendeyken hala...

bu yüzün arkasında saklıdır başka bir ben...derdini söylemeyen,kendini boğmuş bir ben...

gitmessen sana dokunurum sahiplenirim seni..sana aşkı yaşatırım.daha küçük aşklara katlanamazsın benle ölürsün..

elimi birden tutmaz oldu nasıl diye çırpınırken beni bi anda sevmez oldu..bi an bile ayrılmasken..şimdi görmek hayal oldu...

bırakıp gittiğin kalbinse elbet birgün geri döneceksin...

sadece onları sevmei sevdim..hepsini onlarsız yaşadım da..bir seni sensiz yaşayamıorm..bu aşkı tek kalpte taşıyamıorum..sana yemin güzel gözlüm..bir tek seni sevdim..we seni severek ölücem..elweda birtanem..

» Unutulduğunu sandığın her dakikam seni düşünmekle gecti yokluğunda,ne kadar istesemde arayamadım,istemediğini düşünerek.Sanki anlamsız olan her şey beni buldu sensiz.Benim icin mutluluğun anlamı sensin,sensiz mutluluk sensiz huzur olamaz inan.Dön ve bana hayat ver,ben bitmeden beni bul.Hic bir şey icin ne olursa olsun mecbur değiliz ayrılığa"GÜZELİM...Asla unutulmadın..

» SEVEREK AYRILANLAR BİLİRLER AYRILIĞI .SEN BENİM EŞ RUHUMSUN UNUTMUŞ OLSAN HİSSEDERDİN UNUTMUŞ OLSAN YANIMDA DURMAZDI HER SABAH HAYALİN.SENİ GÖRMEK İÇİN GERİ GELDİM SEN GİDELİ ÇOK OLMUŞ NEREYE GİDERSEN GİT ÇANTANDA Bİ RESMİM AKLINDA GÜLÜŞÜM OLSUN BEN SENİ GERÇEKTEN SEVDİM BİTMEZ DEMİŞTİM ((BİTMEDİ))

» Cok uzaktasin beni duymazsin unuttun beLki de hatirLamazsin hani derdin ya sen bitanesin bitanen burada Sen neredesin

» Seni yüreğimin derinlerine attım.Üzerine Çelik kapilar kapattım. beni öyle incittinki seninle olan iyi hatıraları (istedigim halde)bile hatırlıyamıyorum. Sen cezani kendi kendine verdin.

» Bu şehirden her gidişinde şehri sanki ben uğurluyorum sen benden gideli çok oldu ama bensana hala elsallıyorum...

» Sebepsiz yere ağlamak istedin mi hiç Ağlarken boğazına bi düğüm saplandımı Yanağından süzülüp yüreğine düşen her damlada SENİ SEVİYORUM diye haykırmak geldimi içinden sevdiğine Şimdi de ağlıyorum SEVDİĞİM ama sana değil bir kalemde sildiğin AŞKIMIZA ağlıyorum SENİ SEVDİĞİM için özür dilerim

yαLиız; sєиiи єLiиdє soLαcαкsαм кopαr вєиi dαLıмdαи….

BEN SENSİZ GEÇEN GÜNLERİME ÜZÜLÜRKEN SEN BELKİ BENSİZLİĞE SEVİNECEKSİN AMA ŞUNU UNUTMA BİR TANEM BİR GÜN SENDE SEVECEKSİN

Seni, senden uzakta, sensiz, seninle yaşıyorum

Bir deniz düsün susuz, bir insan düsün mutsuz, bir gece düsün uykusuz, bir bahar düsün ciceksiz,birde beni düsün sensiz.

Bir cicek sev hic solmasin, bir dost sev arkandan vurmasin, bir yuva sec hic yikilmasin, bir sevgili sec seni hic unutmasin.

Bir gün titreyerek uyanirsan bil ki resmini optügüm gündür. Ama bir gün sebebsiz yere gozyaslarin akarsa, bil ki oldügüm gündür

Sen seni seveni görmeyecek kadar körsen, Oda sana sevgisini söyleyemeyecek kadar gururludur

Sevgi tipki bir gül gibidir rastgele tuttarsan dikenleri batar yapraklarini açarsan duygulari akar ama tutmasini bilirsen o güle sahip olursun

Sensizligi Gökteki Yıldızlara yazmak isterdim sabah olunca kaybolsun diyé!

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]