Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

ADONİS AKAR HERKES BAKAR ( ko PVP )

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Ge/\/!e

Ge/\/!e
Admin
Admin

eet arkadaşlar ko oynamayı sevenler için ben burda bızım kurduumuz server tanıtımını yapayım sızlere serverımız 1299 olmasına karsın yapılan eklemelerle 1357 pache yukselmıstır. serverımızda gmlerın sayesınde hıleler annda banlandıı için buyuk bı hıle sorunumuz yok serverımız 0 lagdır. bosuna hostıng almadık Çok Mutlu ve 800+ user mevcuddur. serverımızda bı tek usko tarzı pelerın ve wlkry drop yoktur. wlkryler sadece para ıle alınmaktadır cunku servera destek Çok Mutlu server ip : 79.171.18.137

adonıs, onko, donate(edit= oyunn zevkini almak isteyenlere Çok Mutlu ) 3 pvp serverı barındırmaktadır.

ben adonısteyım 2 gm charım ve bıde normal user charım vardır ( kral = HUMAN ). glmek ısteyene oyun sıtesıını vereyım .

www.knightonlineturkiye.org
oyunu ındırmek ısteyene www.knıghtonlineturkiye.org/forum full clıent ındıre bılır. forumda ve sıtede yardım ıstersenız admın nickim Vestredir.

glenler adonıste Frutti yibulsun bu bnm gm charımdır. user char ise HusEnis dır ii oyunlar ve forumlar ..

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]