Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

NBA'de en çok bildiğiniz takım?

3 posters

NBA'de en çok bildiğiniz takım?

NBA'de en çok bildiğiniz takım? Vote_lcap17%NBA'de en çok bildiğiniz takım? Vote_rcap 17% [ 1 ]
NBA'de en çok bildiğiniz takım? Vote_lcap0%NBA'de en çok bildiğiniz takım? Vote_rcap 0% [ 0 ]
NBA'de en çok bildiğiniz takım? Vote_lcap33%NBA'de en çok bildiğiniz takım? Vote_rcap 33% [ 2 ]
NBA'de en çok bildiğiniz takım? Vote_lcap0%NBA'de en çok bildiğiniz takım? Vote_rcap 0% [ 0 ]
NBA'de en çok bildiğiniz takım? Vote_lcap33%NBA'de en çok bildiğiniz takım? Vote_rcap 33% [ 2 ]
NBA'de en çok bildiğiniz takım? Vote_lcap17%NBA'de en çok bildiğiniz takım? Vote_rcap 17% [ 1 ]
Toplam Oylar : 6

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Ge/\/!e

Ge/\/!e
Admin
Admin

sadece bir oy hakınız var...

DeviL

DeviL
Admin
Admin

LA Lakers ve Miami Heat arasında kararsız kaldım.. Miami olsun bari Gülümseyen

Ge/\/!e

Ge/\/!e
Admin
Admin

dallas her zmn en iisi Çok Mutlu

feanor

feanor
Süper Moderatör
Süper Moderatör

yaw ankette en cok tanınan takım dıo sende en iisi dıon huseyın kendınle celısıon yaw ama bnce en tanınan lakers

Ge/\/!e

Ge/\/!e
Admin
Admin

ben orda düşüncemi syledim ama en son playoff final oynayan takım ve ayrıca lakerstan Shaquille O'Neal gittikten snra bişi yapamıolar kobi ve shaquille saltanatı sona erdi yani

feanor

feanor
Süper Moderatör
Süper Moderatör

tmm işte ıkısının bıarada oldugu donemde baya bı tanındı lakers onu dıorum yaw alla alla Exclamation

Ge/\/!e

Ge/\/!e
Admin
Admin

tmm bea olum Çok Mutlu

feanor

feanor
Süper Moderatör
Süper Moderatör

yaw bnle kapısmayın bugun herkese cok pıs laf yetıstırıoma agresıfım baya anlıcanız Mad

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]